иконка контактных телефонов(093) 466-27-99  (067) 466-27-99

Ціни на будівництво будинку

Скільки коштує будинок збудувати?

  Це складне питання особливо актуальне для формування бюджету майбутньої будови. Багато будівельних компаній у пропозиціях вартості будівництва будинку пропонують на розгляд орієнтовну вартість будівництва «Коробки Будинку», коротко описуючи основні види робіт і матеріал, що використовується. Що не дає Замовнику повного розуміння терміна «Коробка Дому» і що він отримає на виході. Ми в свою чергу вирішили запропонувати Вам розглянути детальний розрахунок вартості будівництва будинку згідно з проектною документацією та максимально докладно розкласти вартість за видами робіт та етапами будівництва.

calculator
Єдинична вартість робіт
У даному розділі ми пропонуємо Замовнику розглянути вартість одиничних розцінок на будівельні роботи. Оскільки формування цін на будівництво приватних будинків у Києві та Київській області безпосередньо залежить від вартості одиничних розцінок.

komples cena
Комплексна вартість робіт
Використовуючи багаторічний досвід будівництва будинків, а також спираючись на актуальність вартості робіт і цін на матеріали, сайт Кінгдом дає можливість Замовнику докладно розібратися в кожному етапі будівництва будинку, вибрати прийнятну технологію будівництва та розрахувати точну вартість будівництва вдома, згідно з проектною документацією.
interier design
Індивідуальні проекти будинків
У більшості випадків обраний готовий проект будинку не дає можливості повної адаптації проекту до геологічним та геодезичним умовам місцевості, а також прив'язки будівель до генерального плану ділянки. У такому разі ми рекомендуємо розробку індивідуального проекту будинку з урахуванням усіх побажань замовника. Для цього можна надіслати запит на індивідуальне проектування будинку.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)