иконка контактных телефонов(093) 466-27-99  (067) 466-27-99

КІНГДОМ - БУДІВНИЦТВО БУДИНКІВ І КОТЕДЖІВ ПІД КЛЮЧ

Раздел Проектирование домов
ПРОЕКТУВАННЯ БУДИНКІВ

«Проектування» – індивідуальне проектування будинків та котеджів під ключ. Готові проекти дачних будинків та багато іншого.

Раздел строительство домов
БУДІВНИЦТВО БУДИНКІВ

«Будівництво котеджів» - розділ сайту КінгДом який розповість про цикл будівельних робіт, будматеріали та нові технології.

Вкладка Инженерные сети
ІНЖЕНЕРНІ МЕРЕЖІ

«Інженерні мережі» - розділ сайту присвячений системам опалення, вентиляції, каналізації, водопостачання, кондиціювання та ін.

ДИЗАЙН БУДИНКІВ ВІД "КІНГДІМ"
Якісний дизайн інтер'єрів та екстер'єрів Вашої оселі – це краса, зручність, престиж та індивідуальність!

Якісно продуманий дизайн Вашої оселі стане не тільки предметом Вашої гордості, але наповнить Ваше життя красою та зручністю. Немає нічого гіршого, ніж неправильно продуманий дизайн інтер'єру, що заповнює простір предметами, що ніяк не гармонують між собою. КінгДом пропонує Вам замовити дизайн інтер'єру такий, який припаде Вам до душі.

Дизайн и экстерьер домов
 
кнопка заказать звонок
Шукаєте спеціалістів для будівництва будинку?
Ми збудуємо будинок Вашої мрії.   Дзвоніть прямо зараз!
(093) 466-27-99   (067) 466-27-99
Або замовте дзвінок нашого менеджера
мастер по ремонту домов
РЕМОНТ БУДИНКІВ ВІД "КІНГДІМ"
Ремонт будинків, котеджів та дач – завдання не з легких, але якщо скористатися послугою професіоналів, ремонт можна виконати якісно та в найкоротші терміни!

Ремонт будинків зазвичай складається з величезного фронту робіт, який відрізняється від ремонту звичайних квартир. Це пов'язано не тільки з підвищеною квадратурою приміщень, але й постійним впливом зовнішніх факторів, таких як холод, сонце, вітер, дощі та ін. Тому важливо виконувати ремонт будинків не тільки якісно, а й у найкоротші терміни.

 
 
Благоустрій будинків від "Кінгдом"
Благоустрій території – це фінальна та найприємніша частина робіт, але не менш відповідальна за решту!

Незважаючи на простоту ідеї ушляхетнити Вашу ділянку, це завдання не з легких. Благоустрій – це цілий комплекс робіт, пов'язаних з ландшафтним дизайном, різними інженерними системами, улаштуванням майданчиків та доріжок, озелененням та багатьом іншим. Процес робіт починається з планування та складання генерального плану ділянки та прилеглих територій.

беседка для благоустройства домов
 

З кожним роком все більше мешканців мегаполісів хочуть придбати власний будинок. Якщо ви бажаєте жити в заміській зоні, то для втілення своєї мрії достатньо зателефонувати в нашу компанію.

МИ ПРОПОНУЄМО

Благоустройство домов от Кингдом

Одна із сфер діяльності Кінг Дім – будівництво будинків та котеджів під ключ за персональними проектами. Ми намагаємося спростити клієнту процес будівництва індивідуального малоповерхового житлового будинку. Наші професійні майстри здатні:

  • Розробити персональну проектну документацію з урахуванням особливостей місцевості та індивідуальних побажань. Клієнт, що звернувся до нас, не повинен розуміти принципи розробки проекту. Йому досить ознайомитись із головними критеріями його вибору. Ми запропонуємо будівництво будинків під ключ за типовим варіантом або відкоригуємо готову версію з урахуванням особистих переваг. Для остаточного затвердження проектної документації наші спеціалісти неодмінно виїжджають на місце майбутнього будівництва.
  • Прорахувати кошторис без різнохарактерних накруток.
  • Закласти оптимальний варіант фундаменту під розроблений проект котеджу чи будинку. З урахуванням характеру ґрунту на ділянці, розмірів та поверховості зведеної житлової будівлі будівництво котеджів та будинків у Київській області можливе на фундаментній конструкції: армованої монолітної стрічкової, збірно-монолітної, плитної, пальової, стовпчастої. Також при виборі способу закладання основи малоповерхової будівлі ми враховуємо фінансові можливості клієнта.
  • Побудовано малоповерхову будову з будь-якого будівельного матеріалу: цегли, стінових блоків, дерев'яних сендвіч-панелей, клеєного профільованого бруса, оциліндрованої колоди. Окрім несучих стін будуть зведені перегородки, міжповерхові перекриття, покрівельна конструкція.
  • Облаштувати та підключити всі інженерні комунікації. Включаючи зовнішнє та внутрішнє освітлення, системи опалення та вентиляції, підведення води, відведення каналізації.
  • Здійснити оздоблення інтер'єру будівлі. Для внутрішнього оформлення ми використовуємо лише матеріали європейської якості.
  • Здійснити візуалізацію екстер'єру. Окрім надання будинку або котеджу вишуканого вигляду, ми здійснюємо паро- та теплоізоляцію будівлі.
  • Створити вишуканий дизайн прилеглої території. Наші майстри здійснять розбивку доріжок, клумб, газонів, монтаж поливальної та дренажної систем.

Програма лояльності

Одна з переваг співпраці Кінг Дім – застосування гнучкої системи знижок. Тривале співробітництво з перевіреними постачальниками будматеріалів дає можливість пропонувати клієнтам досить низькі ціни на них.

Якщо ви плануєте здійснити будівництво котеджу або приватного будинку в Київській області, рекомендуємо звернутися до компанії КінгДім.