иконка контактных телефонов(093) 466-27-99  (067) 466-27-99

Дизайн приватного будинку та повний комплекс послуг від КінгДом

Деякі вважають, що при складанні дизайну будинку можна обійтися самотужки і покластися на свій смак. В результаті часто виходить, що простір заповнений дорогими, але зовсім не гармонійними речами.

У такому приміщенні кожен предмет живе своїм життям. Непродумане розташування меблів стає причиною побутових травм. І це лише мала частина того, чим може обернутися «самодіяльність» у дизайні.

дизайн частного дома

НАВІЩО ПОТРІБНИЙ ДИЗАЙН ПРОЕКТ?

Значок зачем нужен дизайн
Зручність
Якісно продуманий дизайн приватного будинку дбає про ваш комфорт та зручність. Це ви побачите після виконання ремонту у функціональному розташуванні побутових приладів, освітлення, кімнат і навіть розеток. Жити та працювати в такому будинку одне задоволення!
Значок элементов дизайна
Красота
Професійний дизайнер ретельно підбирає кольори, текстури, відтінки та півтони. Меблі, текстиль та стіни створюють єдиний гармонійний простір.
значок элементов престижа
Престиж
Кожен гість без зайвих слів відчує ваш статус, смак та фінансову спроможність. Будинок сам розповість про свого господаря – про його уважність до деталей, вдумливості та делікатності.
значок элементов индивидуальности
ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ
Під час складання дизайн проекту враховуються особливості всіх домочадців, і створюється власний відомий сталь вашого будинку. За бажанням замовник може нарівні з дизайнером продумувати деталі, стилістику, вносити свій внесок у такий творчий процес. Це можливість створити щось своє – унікальне та неповторне.

Замовляючи дизайн проект, ви одразу вирішуєте кілька завдань: створюєте гарний та затишний будинок, виявляєте свою індивідуальність та демонструєте престиж.

ЕТАПИ РОЗРОБКИ ДИЗАЙНУ БУДИНКІВ І КОТЕДЖІВ:

  • пункт одинЗустріч із клієнтом. Під час особистої розмови детально обговорюється майбутній дизайн будинку, стиль, терміни виконання, оплата. Складається попередній ескіз розміщення меблів, ніш, освітлення. На цьому етапі проводиться внесення передоплати, укладається договір.
  • пункт дваРобота над проектом. Фахівці підбирають меблі, покриття для підлоги, плитку, розкреслюють план стель, продумують розташування картин, освітлювальних приладів, побутової техніки. Результатом праці стає розроблена 3D модель майбутнього інтер'єру.
  • пункт 3Створення робочої документації. Інженери складають план кладки, вузли підлог, план електромережі, підвісних стель.

Професійно виконаний дизайн котеджу значно спрощує процес будівництва, економить час та зводить до мінімуму можливі переробки через непродуманість дій.

дизайн коттеджа

Компанія «Кінгдім» допоможе втілити вам найсміливіші ідеї та створити унікальний дизайн дачі, котеджу або заміського будинку. Фахівці враховують усі побажання клієнта, але водночас убезпечують від необачних рішень, які можуть призвести надалі до виникнення проблем.

Втілити готовий дизайн проект будинку чи котеджу під силу далеко не кожному. «Кінгдім» пропонує повний комплекс послуг: розробка проекту будинку, дизайну і втілення задуму в реальність.