иконка контактных телефонов(093) 466-27-99  (067) 466-27-99

Сайт «КінгДом» пропонує нашим клієнтам весь спектр послуг від підбору ділянки, супроводу юридичної угоди купівлі-продажу та до введення об'єкта в експлуатацію.

О нас

Штат, укомплектований професійними робітниками та майстрами, а також новітня матеріально-технічна база дозволяють виконувати ремонти на високому рівні. Злагоджений колектив працює як єдиний організм, що гарантує відмінний результат.

Чому клієнти обирають нас?

ПУНКТУАЛЬНОСТЬ
ПУНКТУАЛЬНІСТЬ
З нами ви забудете, що таке зрив термінів – дати завершення кожного етапу суворо прописані у договорі, який укладається на початковому етапі співробітництва. Наші будівництва та ремонти не розтягуються на роки. Усі роботи виробляються у визначені терміни та суворо регламентуються договором.
КОМПЛЕКСНЫЙ ПОДХОД
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
«Кінгдім» плавно веде своїх клієнтів від угоди купівлі-продажу і до моменту запуску кішки в нове або відремонтоване житло. Повний комплекс послуг включає проектування будинків, електромонтажні, сантехнічні, інженерні, земляні, оздоблювальні та інші роботи.
КАЧЕСТВО
ЯКІСТЬ
Найбільш промовисто про якість виконуваного нами ремонту говорять відгуки клієнтів та портфоліо реалізованих об'єктів.
ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА
ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА
«КінгДом» на кожному етапі співробітництва готовий надати вичерпну інформацію про використані матеріали, юридичні аспекти та інші нюанси. Ми націлені так виконати роботу, щоб потім не виникла потреба у переробці. Наші фахівці постійно в курсі нових розробок у будівельній сфері, нових матеріалів та технологій. Всі роботи реалізуються нами від початку і до кінця, а не передоручаються іншим підрядникам.
КінгДом розуміє, що розвиває бізнес не сайт в інтернеті і не реклама, а задоволені клієнти. Тому виконує все на найвищому рівні.

Наші послуги

Ми прагнемо зробити життя наших клієнтів гранично комфортним, позбавивши їх від непотрібної паперової тяганини та виснажливих будівельних робіт. Тому «КінгДом» надає найповніший спектр послуг:

  • Підбір ділянкиПідбір ділянки
  • Юридичний супровідЮридичний супровід
  • Проектування будинків та інших будівельПроектування будинків та інших будівель
  • Ландшафтний дизайнЛандшафтний дизайн
  • Будівництво будинків, дач, котеджів та заміських будинківБудівництво будинків, дач, котеджів та заміських будинків
  • Благоустрій територіїБлагоустрій території
  • Введення об'єктів в експлуатаціюВведення об'єктів в експлуатацію

Замовляючи будівництво будинків, дач, котеджів, ви можете бути впевнені, що отриманий результат припаде вам до душі. Ми не спокушаємо низькою ціною, не даємо нездійсненних обіцянок, не обіцяємо золоті гори, а просто надаємо якісну послугу. Адже немає нічого приємнішого, ніж бачити задоволеного замовника.

У список виконуваних робіт також входить благоустрій території та ландшафтний дизайн. Скориставшись нашою пропозицією, ви зрозумієте, наскільки це приємно спостерігати, як заповітна мрія втілюється в життя.

Наші контакти

Співробітники «КінгДом» допоможуть визначитися з вибором ділянки, проекту, будівельних матеріалів, складуть кошторис і дадуть відповіді на всі питання щодо майбутнього ремонту.

Звязатися з нами можна зателефонувавши за телефонами

(044) 200-95-11, (093) 757-03-52

або написавши листа на електронну адресу

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)