иконка контактных телефонов(093) 466-27-99  (067) 466-27-99

БУДІВНИЦТВО БУДИНКІВ І КОТЕДЖІВ У КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІД КІНГДОМ

Зазвичай, прагнучи заощадити, замовник ділить будівництво будинку чи котеджу на кілька етапів, далі моніторить ринок будівельних послуг і кожен етап замовляє у різних компаніях, орієнтуючись на ціну.

У нас ви можете замовити як будівництво будинків та котеджів у Києві та Київській області з нуля, так і виконання окремих робіт.

Але врахуйте одну важливу деталь: КінгДом зможе заощадити вам 15-20% бюджету на будівництві будинку або котеджу в місті Київ, багато часу і нервів. Адже вартість робіт замовлених в одній організації завжди нижча за той самий обсяг, але розбитий на кілька етапів і зроблений фахівцями різних фірм.

Особливо популярними останнім часом стали заміські будинки та котеджі у Києві та Київській області. Але слід чітко розуміти, що це не дача та не тимчасове житло – це повноцінні житлові будинки, які мають відповідати всім вимогам сучасного житла. Тому ми будуємо будинок із безпечних будматеріалів, які зберігають тепло та подобаються його мешканцям.

Це місце, де ви проводите більшу частину свого життя, і довіряти будівництво своєї обителі неперевіреним компаніям, як мінімум, не благонадійно. Таку важливу справу слід доручати лише майстрам із гарною репутацією.

КінгДом спеціалізується на будівництві будинків і котеджів, а також, гаражів, дач та ін. споруд.

ЦИКЛ БУДІВЕЛЬНИХ РОБОТ ПРИ БУДІВНИЦТВІ КОТЕДЖІВ І ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ:

Заливка фундамента
ПРИСТРІЙ ФУНДАМЕНТУ
Фундамент – основа Вашого будинку! Для зведення фундаменту, потрібен облік структури ґрунту, особливості місцевості, кліматичні умови, розміри майбутньої будови та інші важливі фактори. Наші фахівці зводять фундамент для заміських будинків, котеджів, дач, гаражів, складів, магазинів, парканів та інших типів споруд.
Возведение стен
ЗВЕДЕННЯ СТІН
Зведення стін – потребує якісних матеріалів! При будівництві стін застосовуються тільки матеріали і технології, що добре зарекомендували себе, такі як цегла, енергозберігаючий стіновий блок, моноліт та ін. Майстри компанії проведуть детальний аналіз будівлі і порекомендують найбільш підходящий матеріал для зведення стін даного проекту.
монтаж перекрытия
МОНТАЖ ПЕРЕКРИТТІВ
Перекриття - важливий етап будь-якого будівництва! Перекриття будинку або котеджу, одне з найважливіших конструктивних рішень під час проведення подальших робіт. Монтажники нашої організації мають великий досвід проведення робіт з різними типами перекриттів як монолітними ділянками, так і збиранням перекриттів типу Теріва, роботою з кранами, маніпуляторами та ін.
Кровельные работы
ПОКРІВЕЛЬНІ РОБОТИ
Покрівельні роботи – важливий етап у будівництві будинків та дуже відповідальна ділянка робіт! Наші майстри якісно виконають роботи зі кроквяної системи, а також по накриттю покрівлі такими популярними покрівельними матеріалами, як металочерепиця, бітумна черепиця, композитна, керамічна, покрівельний профнастил. Довірте покрівельні роботи професіоналам!
отделка фасадов
ОБРОБКА ФАСАДІВ
Завершальний етап будівництва – це оздоблення фасадів. Саме від того наскільки якісно виконана ця робота залежить довговічність та охайність вашого будинку. У нашій кліматичній зоні окремим пунктом є утеплення фасадів. Це дозволяє значно знизити суму витрат на опалення, а також значно збільшити термін експлуатації будинку.
Строительство частных и загородных домов от компании КингДом

Практично кожна людина іноді замислюється про затишний і доглянутий власний «особнячок» у заміській зоні. Проте втілити у життя навіть просту мрію доволі непросто. А здійснити будівництво приватного будинку або котеджу - дуже клопітно. Особливо якщо немає певного досвіду у цій сфері. До того ж будівництво будинків у Києві не лише клопітне, а й не під силу одній людині. Тому до реалізації своєї мрії слід підійти максимально серйозно. Отже, не обійтися без залучення професіоналів у цій сфері.

ПЕРЕВАГИ БУДІВНИЦТВА ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ І КОТЕДЖІВ «ПІД КЛЮЧ»

Ви все ж таки вирішили звести малоповерхову житлову будову за унікальним персональним проектом? Будь то дача або будинок класу «люкс» радимо замовити в Кінг Дім таку послугу як будівництво «під ключ».

Даний вид сервісу, що надається компанією, дасть можливість при мінімумі витрат часу і нервів досягти максимально швидкого і якісного результату.

Ми намагаємося:

  • МАКСИМАЛЬНО ВИКЛЮЧИТИ НАВАНТАЖЕННЯ ЗАМОВНИКА В РУТИНУ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОЦЕСУ;
  • ГАРАНТУЄМО ПРОФЕСІЙНО ВИКОНАНЕ БУДІВНИЦТВО КОТЕДЖІВ У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ СТРОГО В ПРИЗНАЧЕНИЙ ТЕРМІН.

ОСОБЛИВОСТІ БУДІВНИЦТВА БУДИНКІВ І КОТЕДЖІВ В УКРАЇНСЬКІЙ СТОЛИЦІ «ПІД КЛЮЧ»

Незалежно від ступеня складності зведеної малоповерхової будівлі Кінг Будинок намагається максимально обмежити участь замовника в будівництві, якщо він оформить послугу «під ключ».

У чому вигода пропонованого сервісу? Це рекомендований нами стандартний сервісний комплект, що складається з:

  • створення архітектурного проекту з наданням тривимірної візуалізації;
  • підготовка всі необхідної документації для проведення будівельного процесу;
  • доставка всіх необхідних будматеріалів та комплектуючих;
  • закладки фундаменту;
  • зведення стін, перегородок, міжповерхових перекриттів, покрівельної конструкції;
  • прокладання всіх інженерних комунікацій;
  • оформлення інтер'єру та інтер'єру з урахуванням смакових переваг клієнта із застосуванням лише високоякісних оздоблювальних матеріалів;
  • прибирання та вивезення будівельного сміття з будівельного майданчика.

У вигляді бонусу ми пропонуємо здійснити ландшафтний дизайн території. Тобто прокладемо доріжки, розіб'ємо клумби, оформимо газони.

Досить не простий захід – вибір підрядника.

За час своєї діяльності ми змогли «завоювати» статус надійного партнера. За рахунок наявності у штаті професійних майстрів у різних сферах досконало освоїли технологічні процеси певних напрямів. До того ж, ми грамотно застосовуємо автоматизацію та систематизацію будівельного процесу, найбільш прогресивні технології.

Вам потрібне будівництво будинків у Києві чи в області? Звертайтеся до Кінг-Дому.

Наші майстри допоможуть втілити в реальність навіть найнестандартніші ідеї зведення та облаштування вашого житла, забезпечивши зручне, комфортне та безпечне проживання в ньому.

Статут від постійного проживання в умовах підвищеної шумності та загазованості, властивих будь-кому мегаполісу, все більше мешканців столиці планують будівництво заміських будинків у Києві та області. Однак для втілення своєї мрії в реальність потрібні певні інженерні знання, здібності та необхідність залучення професіоналів.

Правда у деяких майбутніх домовласників найчастіше з'являється ідея заощадити. У зв'язку з цим вони планують будівництво малоповерхового житлового будинку будь-якої конструкції без розробки його проекту. Або намагаються знайти фірмочку, яка за досить низькою вартістю зможе здійснити цей захід. Незважаючи на те, що у більшості випадків її співробітники не є фахівцями у сфері будівництва приватних будинків та котеджів у Києві. А контролюватимуть якість будівельного процесу самостійно. При цьому вважають, що немає потреби у пошуку професіоналів.

Не до кінця усвідомлюючи, з якими серйозними проблемами можуть зіткнутися.
Однак практика показує, що будівництво приватного будинку, котеджу і навіть дачі в Києві потрібно розпочинати з професійної розробки для них проектної документації. У зв'язку з цим ще перед початком будівництва малоповерхової будівлі необхідно залучати кваліфікованих інженерів для створення його проекту. Звичайно, можна знайти багато компаній, які пропонують свої послуги з будівництва приватних будинків різної конструкції.

Однак не багато з них можуть надати оптимальний рівень співвідношення ціни та якості, що дозволило вам отримати найкращий варіант втілення вашої мрії за доступні гроші. За рахунок наявності багатого досвіду та штату майстрів, які мають необхідні знання та навички, ми готові надати послуги з будівництва приватних будинків у Києві та області на досить високому професійному рівні за реальною вартістю.

Чому важливо здійснювати будівництво приватних будинків у Києві з «Кінг Дім»


Щоб зводити якісні та довговічні заміські малоповерхові житлові будівлі потрібно не тільки володіти певними знаннями в широкому спектрі в багатьох інженерних сферах, а й кваліфіковано розумітися на новітніх будівельних та оздоблювальних технологіях, а також розумітися на сучасних матеріалах.
< br />Ми змогли за час своєї діяльності зібрати команду професійних архітекторів, конструкторів, дизайнерів, інженерів. Для розробки проектної документації фахівці використовують автоматизовані комплекси, оснащені сучасними програмами. При створенні кожного проекту вони намагаються враховувати всі найменші нюанси як забудовуваної території, так і малоповерхової житлової будівлі, що зводиться.

Це дає можливість здійснювати будівництво приватних будинків у Київській області з мінімальними витратами часу та коштів на різнохарактерні уточнення та доопрацювання різних питань. До того ж повністю виключається необхідність самостійно вивчення питання та вникання в нюанси процесу проектування клієнтом. У результаті поки ви займатиметеся своїми повсякденними справами, ми підготуємо ідеальний проект на високому якісному рівні за заздалегідь обумовленою вартістю.

Будівництво приватних будинків у Києві: етапи процесу


Здійснюючи зведення малоповерхового заміського житлового будинку різної конструкції, потрібно обов'язково правильно дотримуватися послідовності виконуваних операцій. Це досягається з допомогою грамотного взаємодії всіх служб під безпосереднім контролем керівника. Недотримання черговості етапів будівництва може стати причиною виникнення проблем та неполадок, що ведуть до затримок у роботі та додаткових витрат на їх усунення.

Традиційно будівництво приватного будинку в Києві та області ми здійснюємо по наступного алгоритму:

• Розробляємо проектну документацію на житлову заміську малоповерхову будівлю, що зводиться.
• Виконуємо планування забудовуваної ділянки.
• Виробляємо облаштування фундаменту та цокольного поверху.
• Зводимо стіни та міжкімнатні перегородки.
• Укладаємо міжповерхові перекриття.
• Облаштовуємо дах та покрівельне покриття.
• Здійснюємо розведення інженерних комунікацій.
• Виробляємо облаштування території навколо будинку.

Плануючи етапи робіт, ми намагаємося максимально дотримуватись усіх нюансів технологічного процесу як зведення, так і оздоблення будови. А також оптимально задіяти будівельну техніку та використати робочий час наших спеціалістів. До того ж це дозволяє нам під кожну конкретну стадію будівництва своєчасно закуповувати необхідні матеріали та орендувати спеціальну техніку. області. Для досягнення якісного результату будівельного процесу наші інженерні працівники здійснюють постійний контроль за дотриманням технологічних особливостей кожної операції.

 

Шукаєте професіоналів для будівництва будинків Київ та Київська область?
Вам потрібний КінгДом! Дзвоніть прямо зараз!