иконка контактных телефонов(093) 466-27-99  (067) 466-27-99

Зважившись на будівництво лазні, будинку, альтанки чи дачі, перше, з чим ви зіткнетеся – це необхідність створення проекту.

 
В ЦЬОМУ РОЗДІЛІ САЙТУ, ВИ ДІЗНАЄТЕ:

-Що таке проектування будинків та для чого це потрібно?
-Що якщо збудувати будинок без проекту?
-Чи він необхідний?
-Що входить до складу індивідуального проекту?
 
Давайте разом розбиратися, навіщо потрібне проектування котеджів, дач чи будинків.
 

визуализация проекта дома

ЩО ТАКЕ ПРОЕКТУВАННЯ БУДИНКІВ?

 
Зіткнувшись із питанням проектування, як правило, насамперед йдуть за порадою до друзів, сусідів та знайомих, які хоч щось та будували на своїй ділянці. І як відповіді чують абсолютно протилежні думки – «Проект потрібен» (без нього будинок завалиться, документи не оформити) і «Проект не потрібен» (це тяганина, зайва витрата грошей). То хто ж правий?

Погляд №1: проект не потрібен.

Зазвичай проти виступають люди, які або взагалі не пов'язані зі сферою будівництва або досить досвідчені фахівці, які мають непогане уявлення про конструкцію, матеріали та технології. Хороші майстри можуть звести невелику будівлю без проектної документації.
Однак, завжди є небезпека, що якщо щось піде не так у майбутньому будівництві, то пред'явити претензії не буде кому. Проектування дач, будинків значною мірою може позбавити маси проблем. Будь-яке будівництво без проекту нагадує російську рулетку – пощастить чи не пощастить.
Проектування котеджів вирішує ще одне важливе завдання – фінансове планування гаданих витрат. Воно дозволяє розрахувати потрібну кількість будматеріалів, спланувати обсяги закупівель, передбачити варіанти, де можна заощадити.

Погляд №2: проект необхідний.

Проектування приватних будинків покликане убезпечити майбутню будову, зробити її довговічною та надійною. Важливим є і економічний розрахунок бюджету на будівництво. І третій нюанс, який дає проектування будинків – це можливість врахувати всі деталі та зробити процес зведення будівлі та подальше проживання у ньому комфортним та зручним.
На початковому етапі можна продумати і врахувати всі побажання, надати побудові індивідуальності, вписати їх у природний ландшафт. А візуалізація покаже, як виглядатиме готова будівля.

Що проект дає?

1. Візуальне уявлення. Ще задовго до того, як з'явиться споруда, ви зможете побачити її на екрані комп'ютера у всіх деталях. На етапі планування можна зробити корективи. Коли будівництво завершиться, щось змінити буде дуже складно. Так можна подивитися, якої форми та кольору дах найбільш актуальний для даного будинку.
2. Точність розрахунків. Саме точність розрахунків робить будівництво надійним і довговічним. Проектування приватних будинків розпочинається з розрахунку навантаження на фундамент. Також проводиться розрахунок стін по теплопровідності та по несучих здібностях. Прораховується товщина стін, кількість необхідних будматеріалів, необхідність застосування додаткових конструкцій. Виходячи з навантаження, вибирається вид перекриттів: монолітний залізобетон, плити, дерев'яне перекриття або ін. Проектується конструкція покрівлі, підбирається для неї матеріал, колір, форма.
3. Розведення інженерної системи. Проектування котеджів включає нанесення на план системи водопроводу, опалення, газифікації, каналізації, електропостачання. У документах вказується необхідне устаткування обслуговування кожної інженерної системи.
4. Фінансове планування. У проекті прописується кількість необхідних будматеріалів, отже можна прорахувати фінансові витрати як у цілому, і виконання конкретного обсягу роботи.
5. Офіційна реєстрація. Будинок, зведений без проекту, не може бути зареєстрований та оформлений згідно з чинним законодавством. Таку споруду не можна продати, подарувати чи залишити у спадок.

Проектування будинків – дуже поширена послуга, що дозволяє розрахувати вартість матеріалів, підстрахуватися від можливих будівельних невдач, значно спростити організаційно-будівельні роботи.
Відсутність проекту будинку – це дуже високий невиправданий ризик, який може призвести до краху всієї будівлі.

СКЛАД ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПРОЕКТУ ВХОДИТЬ:

  • номер одинЕскіз, який дає можливість візуально уявити майбутню будову.
  • номер дваАрхітектурне рішення (пояснювальна записка, генеральний план, плани поверхів, розрізи, фасади).
  • номер триКонструкції будівельні КС (фундаменти, стіни, перекриття, покрівля).
  • номер четыреВнутрішні мережі (водопровід та каналізація, опалення, вентиляція, кондиціювання, електричні та слаботочні мережі).
  • номер пятьЗовнішні мережі.
Ви можете замовити проектування приватних будинків у Києві та по всій Україні. Крім того, КінгДом пропонує проектування котеджів або дач під ключ. Все, що Вам потрібно зробити, це зателефонувати нам і вказати вихідні дані планованої споруди, вимоги, яким повинен відповідати будинок і ваші особисті побажання.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)