иконка контактных телефонов(093) 466-27-99  (067) 466-27-99

ІНЖЕНЕРНІ МЕРЕЖІ

Інженерні мережі або як називають їх фахівці – мережі інженерно-технічного забезпечення – це цілі системи, завдання яких створити у житловому приміщенні комфортні умови для проживання людини.

Інженерні мережі включають систему опалення, каналізацію, водопостачання, енергопостачання, вентиляцію, кондиціювання та ін.

Жодне сучасне житлове чи промислове приміщення не може обійтися без інженерних мереж. Коли всі системи працюють як єдиний злагоджений механізм, то жити в такому приміщенні легко і зручно, але варто лише однієї мережі вийти з ладу і проживання суттєво погіршиться. Тому компанія Кінгдом відповідально підходить до прокладання інженерних мереж.

Проектування та монтаж інженерних мереж

Майстри компанії Кінгдом виконують усі види робіт: починаючи від створення проекту та прокладки до встановлення та налагодження інженерних мереж. Оскільки дані мережі – це дуже складні системи – у нашому штаті працюють лише перевірені професіонали: електрики, інженери, майстри зі встановлення кондиціонерів, сантехніки та ін.

Робота нашої компанії з укладання інженерних мереж складається з таких етапів:

 • Проведення експертизи будівельного об'єкта.
 • Спільно із замовником складання технічного завдання, облік усіх побажань.
 • Докладний розрахунок і складання креслень.
 • Затвердження створеного проекту та креслень із замовником.
 • Прокладання та встановлення інженерних мереж.

Компанія Кінгдом має всі дозвільні документи на проведення робіт з інженерними мережами. А проектування та складання виконується відповідно до вимог СНіП та ГОСТ.

Кінгдом здійснює монтаж таких систем:

 Электросети
Електромережі
Електрика в будинку має свої особливості, знати які просто необхідно, тому електромонтаж повинні виконувати виключно професіонали! Перед початком робіт складається детальний план усієї мережі, розрахунок навантажень та споживання електроенергії приладами та пристроями у будинку, які відображаються у плані електрифікації будинку.
Система отопления
Система опалення
Системи опалення є обов'язковим елементом для будівництва будинків у нашій кліматичній зоні. Зводячи нову споруду, господар житла насамперед задумується про те, яку систему опалення встановити. Існує кілька основних систем опалення: «водяна» тепла підлога, конвекторне опалення, котли опалення та радіаторне опалення.
Системы водоснабжения
Системи водопостачання
Система водопостачання просто необхідна для нормального та комфортного проживання в будинку, адже система водопостачання задіяна не тільки на вашій кухні та ванні, а й у більшості випадків навіть системі опалення. Особливо гостро проблема водопостачання стоїть для власників котеджів, але для фахівців нашої компанії ця проблема легко вирішувана!
Канализация
Каналізація
Каналізація - це дуже важлива інженерна система будинку, яка покликана видаляти продукти життєдіяльності людини, з метою їх подальшого очищення та зливу води у водойму. На етапах будівництва наші фахівці продумують забір води, схему самої каналізації та систему видалення відпрацьованої води. За роки роботи ми розробили 7 правил проведення каналізації в будинку.
Дренажные системы
Дренажні системи
Дренаж - це складна система, яка покликана відводити зайву воду з ґрунту. Дренажна система значно продовжує термін експлуатації житлового будинку, запобігає підмиванню фундаменту, підтопленню підвальних приміщень. Правильний дренаж, що запобігає появі вогкості в самому будинку. Як правило, використовуються два типи дренажної системи будинку.
Вентиляция
Вентиляція
Вентиляція будинку призначена для циркуляції свіжого повітря в приміщеннях, що дозволяє запобігти накопиченню, запахам, вуглекислому газу та іншим газоподібним виділенням у приміщенні. Проблема поганої вентиляції актуальна для багатьох сучасних будинків і особливо актуальна для будинків радянської епохи. Однак у професіоналів цієї проблеми не виникає!
Кондиционирование
Кондиціонування
Система кондиціювання в будинку - це необхідність для комфортного проживання в нашій кліматичній зоні. Система кондиціювання встановлена у вашому будинку, одразу виконує кілька завдань: очищує повітря, прибирає підвищену вологість, зволожує сухе повітря, підтримує задану температуру, забезпечує надходження свіжого повітря.

Окрім вищеописаних систем компанія Кінгдом займає монтаж енергетичних систем, електричних мереж, каналізації, вентиляції та кондиціювання.

Інженерні мережі

Практично неможливо створити умови комфортного та практичного проживання у сучасному приватному будинку без наявності грамотно облаштованих інженерних комунікацій. Досвідчені майстри Кінг будинок виконають прокладання цих систем у повному комплексі. Ми готові зробити:

 • проектування інженерних мереж з узгодженням усієї необхідної проектної документації у відповідних інстанціях;
 • монтаж всього необхідного обладнання з грамотним підбором його з урахуванням технічних особливостей будівлі та ваших побажань;
 • налагоджувальні роботи в повному обсязі.

Ми гарантуємо високий рівень виконаних робіт. Тому беремо на себе сервісне обслуговування, прокладених інженерних комунікацій, на весь період їхньої експлуатації.

Розмаїття комунікаційних мереж

Для зручного та комфортного проживання в приватному будинку або котеджі необхідно облаштувати інженерні комунікації:

 • електричні розведення, що забезпечують надійну та безпечну подачу електричної енергії;
 • водопостачання, що гарантує своєчасне надходження води у необхідній кількості;
 • тепломережі, що дозволяють створити ефективне опалення будинку;
 • каналізація, що дає можливість своєчасно здійснювати відведення використаної води;
 • інженерні системи кондиціювання та вентиляція, що забезпечують створення в приміщеннях оптимального мікроклімату.

Прокладання інженерних комунікацій від професіоналів

Облаштування комунікаційних мереж не терпить аматорського підходу. Щоправда, деякі люди, які мають певний досвід та знання, намагаються зробити прокладку труб опалення. Однак лише досвідчені майстри зможуть здійснити монтаж інженерних мереж на високому професійному рівні, зробивши при цьому всі попередні розрахунки.

Це дозволить максимально виключити можливість переробки систем водопостачання, енергозабезпечення, опалення, каналізації, вентиляції, кондиціювання через кілька років експлуатації. До того ж накопичений досвід дасть можливість нашим майстрам акуратно приховати всі життєзабезпечені магістралі від сторонніх очей, зберігаючи вишуканість інтер'єру кожного приміщення та екстер'єру загалом.

При цьому грамотно зроблені розрахунки дозволять визначити оптимальну кількість усіх необхідних матеріалів та комплектуючих, давши можливість замовнику заощадити певну фінансову суму на організації комфортного проживання.

Вигода співпраці з Кінг Дім

Сьогодні велика кількість фірм у Києві пропонують прокладання інженерних комунікацій. Але якщо розглядати їх пропозиції з точки співвідношення якість/ціна, то цей параметр у багатьох з них бажає бути кращим.

Якщо вам необхідно облаштувати надійні та недорогі інженерні мережі, то найкращий варіант – звернутися до Кінг-Дому.